Budmat Transport to:

Budmat Mapa Euopy

Historia

1995
powstanie firmy: Hurtownia Materiałów Budowalnych Budmat Bogdan Więcek, zakup pierwszych ciągników siodłowych

2005
wydzielenie ze struktur firmy Budmat Bogdan Więcek niezależnej spółki transportowej pod nazwą: Budmat Transport Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Rozpoczęcie działalności jako niezależny podmiot, obsługa klientów zewnętrznych w kraju i za granicą

2007
zakup 50 ciągników marki Scania

2008
wdrożenie systemu zapewnienia jakości ISO 9001 oraz SQAS

2008 – 2013
zakup ciągników siodłowych Renault Premium i naczep coilmulde Schmitz.

2012
budowa własnej stacji paliw i przystąpienie do sieci franczyzowej PKN ORLEN

2016
zakup 45 ciągników i samochodów ciężarowych Renault Trucks

2017
wdrożenie systemu zarządzania flotą klasy TMS, integracja z systemem telematycznym. System umożliwia automatyzację procesów, pełną kontrolę nad pojazdami i zleceniami

2017
zakup 20 ciągników Renault Trucks i 20 naczep coilmulde Berger Ecotrail

2018
zakup 20 ciągników Renault Trucks i 20 naczep coilmulde Berger Ecotrail

Zespół

Nasz zespół tworzą pracownicy o wieloletnim doświadczeniu w przewozach krajowych i międzynarodowych. Zapewniamy każdemu Klientowi opiekę dedykowanego spedytora, który w każdej chwili pomoże zorganizować transport ładunków lub odpowie na pytania. Każdy przejazd z ładunkiem jest nadzorowany przez wybranego dyspozytora. Nasi pracownicy wyposażeni są w najnowocześniejsze systemy klasy TMS zintegrowane z systemami telematycznymi, dzięki czemu nie tylko wiemy, gdzie znajdują się nasze pojazdy, ale precyzyjnie estymujemy czas zakończenia dostawy, monitorujemy zdarzenia na drodze, aby jak najlepiej śledzić statusy przesyłek i komunikować je naszym Klientom.

Zatrudniamy starannie dobraną kadrę kierowców, prowadzimy systematyczne szkolenia, w sposób szczególny dbamy o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie przepisów o czasie pracy kierowców i zapewnienie możliwości odpoczynku w komfortowych warunkach. Nasi kierowcy posiadają doświadczenie w zabezpieczaniu ładunków, w szczególności wszelkiego rodzaju ładunków niestandardowych, takich jak kręgów, taśm i pozostałych wyrobów stalowych, materiałów budowlanych, jak również standardowych ładunków na paletach.

Zatrudniamy wyłącznie polskich kierowców, którzy cenią sobie możliwość łączenia trudnej pracy kierowcy z życiem rodzinnym. Dzięki wartościom, które cenimy i wspieramy, możemy pochwalić się wysoką stabilnością zatrudnienia, co zawsze przekłada się na jakość i zadowolenie naszych klientów.