Profesjonalni kierowcy 2018 – profesjonalizm w każdym calu

W dniach 04-07 września 2018 w siedzibie Budmat Transport Sp. z o.o. w Płocku odbywa się bezpłatne szkolenie dla pracowników branży transportowej, prowadzone przez najlepszych instruktorów. Po jego ukończeniu, uczestnicy mają szansę zdobyć certyfikat, który potwierdzać będzie ich profesjonalne przygotowanie do bycia zawodowym kierowcą.

 

 

„Profesjonalni kierowcy” – profesjonalizm w każdym calu

Akcję wspierają firmy takie jak: Volvo Trucks, Renault Trucks, Wielton, Continental, Ergo Hestia, MJM. Szkolenie ma na celu podniesienie bezpieczeństwa na drogach, zwiększenie świadomości społecznej na temat wysokiej rangi usług transportowych oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników branży transportowej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Szkolenie przewiduje również przetestowanie zdobytej wiedzy w praktyce na sprzęcie dostarczonym przez partnerów akcji. Nagrodą za udział będzie prestiżowy certyfikat „Profesjonalnego kierowcy” potwierdzający wysokie kwalifikacje.

„Profesjonalni kierowcy” – profesjonalizm w każdym calu

Więcej szczegółów na temat akcji „Profesjonalni kierowcy”, a także terminy i miejsca pozostałych szkoleń można znaleźć pod adresem: http://www.profesjonalnikierowcy.pl/

Zapraszamy także do obejrzenia krótkiej relacji ze szkolenia, wraz z komentarzem Prezesa zarządu Budmat Transport – Pana Romana Ruteckiego: